Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 185/55 R15 82H

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6958460913917
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  48,3 €

Цена по парче

48,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,34 €

Назад кон врвот