Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 175/65 R14 82T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460901853
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  51 €

Цена по парче

51 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот