Споредете до 4 продукти:

Rotalla Setula 4 Season RA03 165/70 R13 83T

Rotalla

Rotalla Setula 4 Season RA03165/70 R13 83T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Rotalla
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460915331
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  57,7 €

Цена по парче

57,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот