Споредете до 4 продукти:

Rotalla Radial 109 145/70 R12 69T

Rotalla

Rotalla Radial 109145/70 R12 69T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Rotalla
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
T
EAN:
6958460905349
ЕУ Етикета:
D
D
70 dB

Највисока цена:  33,98 €

Цена по парче

33,98 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,74 €

Назад кон врвот