Споредете до 4 продукти:

Rotalla Ice-Plus S210 235/60 R17 102H

Rotalla

Rotalla Ice-Plus S210235/60 R17 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Rotalla
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  140,6 €

Цена по парче

140,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,14 €

Назад кон врвот