Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready D 315/70 R22.5 154/150L

Riken

Riken Road Ready D315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Riken
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528706486319
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  330,1 €

Цена по парче

330,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20 €

Назад кон врвот