Споредете до 4 продукти:

Riken Road Ready D 295/80 R22.5 152/148M

Riken

Riken Road Ready D295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Riken
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528709620741
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  320,5 €

Цена по парче

320,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20 €

Назад кон врвот