Споредете до 4 продукти:

Riken On Off Ready D 13 R22.5 156K

Riken

Riken On Off Ready D13 R22.5 156K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
K
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  517,8 €

Цена по парче

517,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот