Споредете до 4 продукти:

Riken GRIPSTAR NL 13 R22.5 154/150K

Riken GRIPSTAR NL
Riken GRIPSTAR NL
Riken

Riken GRIPSTAR NL13 R22.5 154/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528709237802
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  535 €

Цена по парче

535 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот