Споредете до 4 продукти:

Riken EXTENGO 2 D 315/80 R22.5 156/150L

Riken

Riken EXTENGO 2 D315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528702930496
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот