Споредете до 4 продукти:

Riken EXTENGO 2 D 315/70 R22.5 154/150L

Riken

Riken EXTENGO 2 D315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528703451297
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот