Споредете до 4 продукти:

Riken Allstar2 B2 165/65 R14 79T

Riken

Riken Allstar2 B2165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Riken
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704976522
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
68 dB

Највисока цена:  62,1 €

Цена по парче

62,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот