Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 080 205/55 R15 88V

Retro

Retro Classic 080205/55 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622054033
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  43,56 €

Цена по парче

43,56 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,30 €

Назад кон врвот