Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 080 195/65 R15 91V

Retro

Retro Classic 080195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622053050
Оценки од купувачи:

Највисока цена:   

Назад кон врвот