Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 080 195/65 R15 91T

Retro

Retro Classic 080195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  37,06 €

Цена по парче

37,06 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,29 €

Назад кон врвот