Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 080 175/70 R14 84H

Retro

Retro Classic 080175/70 R14 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622054026
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  32,58 €

Цена по парче

32,58 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,29 €

Назад кон врвот