Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 080 175/70 R13 82H

Retro

Retro Classic 080175/70 R13 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622054019
Оценки од купувачи:

Највисока цена:   

Назад кон врвот