Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 - WW 205/70 R14 95T

Retro

Retro Classic 001 - WW205/70 R14 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  74,20 €

Цена по парче

74,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,30 €

Назад кон врвот