Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 - WW 205/70 R14 95S

Retro

Retro Classic 001 - WW205/70 R14 95S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  72,00 €

Цена по парче

72,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,29 €

Назад кон врвот