Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 235/75 R15 105S

Retro Classic 001
Retro Classic 001

Retro

Retro Classic 001235/75 R15 105S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  116,60 €

Цена по парче

116,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот