Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 235/75 R15 105H

Retro

Retro Classic 001235/75 R15 105H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622056426
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  83,50 €

Цена по парче

83,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,30 €

Назад кон врвот