Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 225/75 R15 102S

Retro

Retro Classic 001225/75 R15 102S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  73,70 €

Цена по парче

73,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,29 €

Назад кон врвот