Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 225/75 R15 102H

Retro

Retro Classic 001225/75 R15 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622056419
Оценки од купувачи:

Највисока цена:   

Назад кон врвот