Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 215/75 R15 100V

Retro Classic 001
Retro Classic 001

Retro

Retro Classic 001215/75 R15 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622059946
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  98,70 €

Цена по парче

98,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот