Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 215/70 R14 96T

Retro

Retro Classic 001215/70 R14 96T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  61,96 €

Цена по парче

61,96 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,29 €

Назад кон врвот