Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 205/75 R14 95V

Retro Classic 001
Retro Classic 001

Retro

Retro Classic 001205/75 R14 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622059939
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  108,20 €

Цена по парче

108,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот