Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 185/80 R16 93T

Retro

Retro Classic 001185/80 R16 93T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
185
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  83,10 €

Цена по парче

83,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,29 €

Назад кон врвот