Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 185/80 R16 93S

Retro Classic 001
Retro Classic 001

Retro

Retro Classic 001185/80 R16 93S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
185
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  115,80 €

Цена по парче

115,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот