Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 185/80 R16 93H

Retro

Retro Classic 001185/80 R16 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
185
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  € 85,7

Цена по парче

€ 85,7

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  € 4,29

Назад кон врвот