Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 165/80 R15 86S

Retro Classic 001
Retro Classic 001

Retro

Retro Classic 001165/80 R15 86S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  76,30 €

Цена по парче

76,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот