Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 165/80 R15 86H

Retro

Retro Classic 001165/80 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622053074
Оценки од купувачи:

Највисока цена:   

Назад кон врвот