Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 155 R13 79T

Retro

Retro Classic 001155 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
155
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:   

Назад кон врвот