Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 155/80 R15 82T

Retro Classic 001
Retro Classic 001

Retro

Retro Classic 001155/80 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  72,60 €

Цена по парче

72,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот