Споредете до 4 продукти:

Retro Classic 001 155/80 R13 79S

Retro

Retro Classic 001155/80 R13 79S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Retro
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
S
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  40,42 €

Цена по парче

40,42 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,30 €

Назад кон врвот