Споредете до 4 продукти:

Pirelli P Zero SC 325/35 ZR22 114Y

Pirelli P Zero SC
Pirelli P Zero SC
Pirelli

Pirelli P Zero SC325/35 ZR22 114Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Pirelli
Ширина:
325
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8019227276022
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  513,80 €

Цена по парче

513,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,16 €

Назад кон врвот