Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 500/50 D17 149A8

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 1500/50 D17 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915104010

Највисока цена:  375,6 €

Цена по парче

375,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот