Споредете до 4 продукти:

Petlas UN 1 11.5/80 D15.3 135A8

Petlas UN 1
Petlas UN 1
Petlas

Petlas UN 111.5/80 D15.3 135A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830005219

Највисока цена:  275,1 €

Цена по парче

275,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  102,15 €

Назад кон врвот