Споредете до 4 продукти:

Petlas TD16 6.50 D16 97A6

Petlas

Petlas TD166.50 D16 97A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830004625

Највисока цена:  100,6 €

Цена по парче

100,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот