Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 520/70 R34 148A8

Petlas

Petlas TA110520/70 R34 148A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103594

Највисока цена:  1.271,6 €

Цена по парче

1.271,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  126,89 €

Назад кон врвот