Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 320/85 R28 124A8

Petlas

Petlas TA110320/85 R28 124A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103334

Највисока цена:  493,7 €

Цена по парче

493,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот