Споредете до 4 продукти:

Petlas TA110 280/85 R28 118A8

Petlas

Petlas TA110280/85 R28 118A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4250915103327

Највисока цена:  451,2 €

Цена по парче

451,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот