Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 7.50 D18 106A6

Petlas

Petlas TA-607.50 D18 106A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4250915103044

Највисока цена:  118,4 €

Цена по парче

118,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,91 €

Назад кон врвот