Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 16.9 D34 148A6

Petlas

Petlas TA-6016.9 D34 148A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830007220

Највисока цена:  648,2 €

Цена по парче

648,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот