Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-60 16.9 D30 137A6

Petlas

Petlas TA-6016.9 D30 137A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
137
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  752,1 €

Цена по парче

752,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот