Споредете до 4 продукти:

Petlas TA-120 300/95 R46 148A8

Petlas

Petlas TA-120300/95 R46 148A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
300
Висина:
95
Конструкција:
R
Дијаметар:
46
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830019643

Највисока цена:  857,6 €

Цена по парче

857,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  51,31 €

Назад кон врвот