Споредете до 4 продукти:

Petlas SY 800 13 R22.5 156/150K

Petlas

Petlas SY 80013 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
8680830027761
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  512,9 €

Цена по парче

512,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот