Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 105 12 R22.5 152/148M

Petlas

Petlas SH 10512 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
12
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830018189
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  480,2 €

Цена по парче

480,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот