Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 105 11 R22.5 148/145M

Petlas

Petlas SH 10511 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830026696
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  444,6 €

Цена по парче

444,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот