Споредете до 4 продукти:

Petlas SH 100 295/80 R22.5 152/148M

Petlas

Petlas SH 100295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830018011
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  484,9 €

Цена по парче

484,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот