Споредете до 4 продукти:

Petlas RZ 300 215/75 R17.5 126/124M

Petlas

Petlas RZ 300215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830003703
ЕУ Етикета:
E
B
74 dB

Највисока цена:  174,5 €

Цена по парче

174,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,16 €

Назад кон врвот